Zalando PLN

Cena: 51,90 zł
Brak podatku
Nominał
NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA Ilość

Zalando oferuje swoim klientom więcej niż tylko buty!

Zalando gwarantuje niezapomniane przeżycia podczas zakupów. Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom szerokiego asortymentu najmodniejszego obuwia i odzieży, w połączeniu z doskonałą obsługą klienta oraz zaletami prostego i bezpiecznego robienia zakupów przez internet.

Sklep internetowy jest przejrzyście zorganizowany i łatwy w obsłudze. Zarówno podczas pierwszej wizyty na stronie startowej jak i szukania konkretnych modeli, klienci są tak prowadzeni przez sklep, aby mogli szybko i łatwo dokonać zakupów.

W Zalando klienci znajdą obok dużych, międzynarodowych marek, jak np. Benetton, Guess, Geox lub Timberland, także ekskluzywne marki fashion, takie jak Apepazza, Latitude Femme lub French Connection, które ciężko jest znaleźć w handlu detalicznym.

Zalando
ZAL-50

Jak zrealizować kartę podarunkową:

W celu dodania środków do konta:

  •     Wejdź na stronę https://www.zalando.pl/myaccount/giftvouchers/

Po wpisaniu kodu karty upominkowej w przeznaczone do tego pole i kliknięciu na Zrealizuj, jej wartość zostanie automatycznie dopisana do Twojego salda. Saldo można wtedy wykorzystać przy składaniu zamówienia.

Zrealizuj kartę upominkową w trakcie składania zamówienia:

Podobnie jak przy realizacji kuponów rabatowych, podczas procesu składania zamówienia wpisz kod karty upominkowej w przeznaczone do tego pole i potwierdź klikając na Zrealizuj. Jeśli wpisane dane były prawidłowe, wartość karty zostanie odliczona od kwoty zamówienia.

Więcej informacji na: https://www.zalando.pl/faq/Karty-upominkowe/Realizacja-karty-upominkowej.html