Nintendo eShop

Cena: 69,00 zł
Brak podatku
Nominał
NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA Ilość

Ulepsz swoją rozrywkę z kartą Nintendo eShop, dzięki której masz możliwość bezpiecznego i anonimowego kupowania klasycznych i nowych gier Nintendo, bez użycia karty kredytowej lub konta w banku. Nintendo Switch Online możesz użyć w połączeniu z konsolami Nintendo Switch.

Nintendo eShop jest platformą dystrybucji cyfrowej, która została po raz pierwszy zaprezentowana użytkownikom w czerwcu 2011 roku. Od tego czasu wspiera sprzedaż gier i innych materiałów dla Nintendo 3DS, Wii U oraz Nintendo Switch. Poprzez elektroniczny sklep każda zalogowana na konsoli osoba może zamawiać dla siebie gry, wypróbowywać dema, pobierać aktualizacje posiadanych tytułów, jak i również przeglądać trailery gier oraz klipy związane z produktami Nintendo.

NIN-70

Jak aktywować kod na Nintendo Switch, systemach w rodzinie Nintendo 3DS lub Wii U:

W Nintendo eShop wybierz: REDEEM CODE („Zrealizuj kod”) lub ADD FUNDS („Dodaj środki”).

Podążaj za wytycznymi na ekranie.

Warunki wykorzystania:

Aby wykorzystać ten kod, musisz mieć dostęp do bezprzewodowego połączenia z Internetem oraz zaakceptować związaną z siecią umowę użytkownika i zasady ochrony prywatności. Może być również wymagane stworzenie lub połączenie identyfikatora Nintendo Network ID lub konta Nintendo.

Zobacz także